Technologia ochrony środowiska

Nasza oferta zawiera sprzęt do oczyszczania wody i ścieków, urządzenia do oczyszczania powietrza, a także do recyklingu i zwiększenia wydajności energetycznej.

Biologiczne oczyszczanie wody

Posiadamy bogate doświadczenie w stosowaniu różnych metod oczyszczania ścieków. Jedną z naszych najważniejszych technologii do biologicznego oczyszczania wody jest, wysokoobciążony system oczyszczania biologicznego o nazwie FlooBed® MBBR, który został wprowadzony do obrotu ponad 20 lat temu. Współpracując z naszym wieloletnim partnerem Flootech oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie wprowadzenia biologicznej oczyszczalni ścieków.

FlooBed® MBBR Technologia Ruchomego Złoża jest procesem oczyszczania biologicznego przeznaczona do stosowania w oczyszczalniach przemysłowych oraz komunalnych. Najważniejszą częścią procesu jest zaawansowany wkład biofilmowy w połączeniu ze zoptymalizowanym energooszczędnym napowietrzaniem i mieszaniem oraz ciągłą kontrolą procesu.

Mikroorganizmy tworzą film biologiczny na powierzchni plastikowych wkładów, które są zawieszone w reaktorze i są mieszane w sposób ciągły przez system napowietrzania FlooBed® MBBR. Proces FlooBed® może mieć jeden lub kilka etapów i może działać w układzie szeregowym lub równoległym. Istniejący konwencjonalny proces może zostać ulepszony przez dodanie FlooBed® MBBR tak, aby funkcjonował jako nowoczesny proces FlooBed® BAS. Jeśli potrzebujesz więcej informacji pobierz katalog Flootech.

Część oczyszczana przy użyciu systemu może być klarowana kilkoma rozwiązaniami. Metody te to mikroflotacja, system membranowy, sedymentacja konwencjonalna oraz lamelowa. Efektywność systemu FlooBed® MBBR może być powiększona  poprzez recykling części oddzielonego osadu zawróconego do MBBR w niektórych zastosowaniach. Powracający osad daje możliwość na dalszą poprawę stabilności procesu i zwiększenie różnorodności biomasy oraz otrzymanie procesu, który jest wyjątkowo stabilny biologicznie. Flootech rozwija technologię FlooBed® MBBR tak, aby spełniała ona coraz wyższe wymogi klientów. FlooBed® MBBR jest chronioną technologią przez patenty.

Współpracujemy z

 

flootech

Godni zaufania

KaukoInternational jest nowoczesną firmą handlową z 70-letnią historią.

Obecnie działamy na terenie  6 krajów i reprezentujemy znanych

europejskich producentów maszyn i komponentów.

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych

Szybki kontakt

lokalizacjaa ikona  02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 19

person  Tomasz Korpalski   phone +48 519 075 067

person  Maja Szturo             phone +48 601 964 641 

 

Aktualności

Nasza firma miała możliwość bezpośredniego zaprezentowania rozwiązania firmy Novalume o nazwie Lumintell ™ będącego systemem inteligentnego zarządzania oświetleniem ulicznym dla miast i gmin.


Czytaj wiecej...

 

kaukointernational