Energia

Dostarczamy niezawodne, wysokiej jakości maszyny, urządzenia oraz oryginalne części zamienne, a także specjalistyczne usługi w różnych sektorach przemysłowych.

przemysł celulozowo papierniczy

Energia

Partner energetyczny przyszłości

Koncentrujemy sie na wydajności energetycznej. Naszym celem jest działanie, jako wszechstronny, systematyczny dostawca rozwiązań wydajnych energetycznie, w oparciu o lokalne źródła energii. Zwiększamy nasze wysiłki w celu zidentyfikowania potrzeb naszych klientów i dostarczeniu indywidualnie dopasowanych rozwiązań, będących odpowiedzią na te potrzeby.

Dostarczamy systemy, które zwiększają przemysłową wydajność energetyczną, poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii i w przyjazny dla środowiska sposób. Nasze produkty różnią się, w zależności od obszaru, ale zwykle zawierają różne rodzaje pomp ciepła, pompy ciepła na skalę przemysłową, sprzęt oszczędzający zużycie energii, boilery na biopaliwa, słoneczne panele termalne oraz rozwiązania z wykorzystaniem energii słonecznej. Posiadamy najlepsze osiagnięcia w dziedzinie rejonowej sieci ogrzewania, poprzez dostarczanie wysokiej jakości ogrzewania i schładzania do obszarów miejskich, n.p. w takich miastach w Finlandii jak Helsinki, Espoo i Turku.

Naszym klientom dostarczamy również pionierskie rowiązania w dziedzinie sprężonych gazów- przy użyciu metody tłoczenia i turbo kompresorów.  Turbiny parowe, zawory parowe do pracy w trudnych warunkach, oraz systemy olejów termicznych znajdują się również w głównym obszarze naszych kompetencji.

Zaletą świadczącą o naszej konkurencyjności jest dogłębne zrozumenie potrzeb naszych klientów, serwis ekspercki, wiodący producenci w przemyśle oraz ich wiedza, a także szeroki wachlarz oferowanych rozwiązań. Nasi klienci pochodzą z sektora energetycznego, przemysłu cukrowego i przemysłu przetwórczego, rafinerii i transportu gazu, w tym gazu ziemnego, oraz z innych, wymagających sektorów przemysłowych. Dostarczamy niezawodne, wysokiej jakości maszyny, urządzenia oraz oryginalne części zamienne, a także specjalistyczne usługi w różnych sektorach przemysłowych.


Godni zaufania

KaukoInternational jest nowoczesną firmą handlową z 70-letnią historią.

Obecnie działamy na terenie  6 krajów i reprezentujemy znanych

europejskich producentów maszyn i komponentów.

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych

Szybki kontakt

lokalizacjaa ikona  02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 19

person  Tomasz Korpalski   phone +48 519 075 067

person  Maja Szturo             phone +48 601 964 641 

 

Aktualności

Nasza firma miała możliwość bezpośredniego zaprezentowania rozwiązania firmy Novalume o nazwie Lumintell ™ będącego systemem inteligentnego zarządzania oświetleniem ulicznym dla miast i gmin.


Czytaj wiecej...

 

kaukointernational