Przemysł celulozowo-papierniczy

Od dziesięcioleci działamy jako dostawca maszyn, wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych w przemyśle papierniczym w Finlandii, krajach Bałtyckich, Chinach, Polsce, Rosji i Wietnamie.

Przemysł celulozowo-papierniczy

Od dziesięcioleci działamy jako dostawca maszyn, wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych w przemyśle papierniczym w Finlandii, krajach Bałtyckich, Chinach, Polsce, Rosji i Wietnamie.

Dostawca maszyn, wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych w przemyśle papierniczym

Dziesięciolecia wiarygodnych i doświadczonych działań partnerskich w ramach przemysłu drzewnego.

Od dziesięcioleci działamy jako dostawca maszyn, wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych w przemyśle papierniczym w Finlandii, Krajach Bałtyckich, Chinach, Polsce, Rosji i w Wietnamie. Rozszerzyliśmy nasze działania na rynek wietnamski oraz rosyjski, gdzie również osiągnęlismy ustabilizowaną pozycję. Nasze dostawy składają się z indywidualnie dostosowanych maszyn oraz sprzętu, całych linii produkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych.

Jako dostawca w przemyśle przetwórstwa drzewnego, jesteśmy przedstawicielami znanych europejskich producentów maszyn i sprzętu.  Oferujemy godne zaufania produkty wysokiej klasy oraz serwis ekspercki. Współpraca z większością naszych głównych partnerów i klientów trwa już od dziesięcioleci. Cały czas zachowujemy naszą pozycję lidera dostawcy technologii, poprzez stały rozwój produktów, badania naukowe, szkolenia oraz doświadczenie. W naszej ofercie, jako część naszego programu, oferujemy również prace konserwacyjne oraz wymianę oryginalnych części zamiennych.

W rozwiązaniach, które wymagają szczegółowej wiedzy eksperckiej, nasi partnerzy wyróżniają się osiągnięciami w dziedzinie zwiększania zdolności produkcyjnej przy jednoczesnej redukcji kosztów surowca.

Jako eksperci w dziedzinie maszyn przeznaczonych dla przemysłu celulozowo-papierniczego w Polsce, oferujemy usługi najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami oraz kontaktu z naszą firmą.

Współpracujemy z

Created with GIMP

 

Godni zaufania

KaukoInternational jest nowoczesną firmą handlową z 70-letnią historią.

Obecnie działamy na terenie  6 krajów i reprezentujemy znanych

europejskich producentów maszyn i komponentów.

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych

Szybki kontakt

lokalizacjaa ikona  02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 19

person  Tomasz Korpalski   phone +48 519 075 067

person  Maja Szturo             phone +48 601 964 641 

 

Aktualności

Nasza firma miała możliwość bezpośredniego zaprezentowania rozwiązania firmy Novalume o nazwie Lumintell ™ będącego systemem inteligentnego zarządzania oświetleniem ulicznym dla miast i gmin.


Czytaj wiecej...

 

kaukointernational