NOVALUME

Novalume to duńska innowacyjna firma Smart City Lighting, która pracuje nad bardziej ekologicznymi i inteligentnymi rozwiązaniami oświetleniowymi dla infrastruktury publicznej. Novalume dostarcza rozwiązanie Lumintell ™ i pozwala naszym klientom znacznie zmniejszyć zużycie energii, emisję CO2 i koszty konserwacji. Czytaj dalej o Lumintell PL : https://www.novalu.me/lumintell-pl

novalume a

INTELIGENTNE MIASTO (SMART CITY): NOWA WSPÓŁPRACA W OBSZARZE ROZWIĄZANIA DLA ŚWIATŁA ULICZNEGO

 

cc Latem 2020 roku z radością powitaliśmy Novalume jako najnowszego partnera w naszej głównej stawce zleceniodawców. Od tej chwili Kaukointernational Group jest wyłącznym przedstawicielem Novalume i ich rozwiązania Lumintell ™ na rynkach Finlandii i Wietnamu, a od 2021 roku na rynku polskim.

.

BUDOWA INTELIGENTNEGO MIASTA I ROZWÓJ ZRÓWNOWAŻONYCH GMIN JEST WIODĄCYM KIERUNKIEM DLA PLANERÓW MIAST NA CAŁYM ŚWIECIE. DLATEGO, DZIĘKI TEJ WSPÓŁPRACY, KAUKOINTERNATIONAL MOŻE ODPOWIEDZIEĆ NA ROSNĄCE ZAPOTRZEBOWANIE NA TECHNOLOGIĘ INTELIGENTNEGO MIASTA W REGIONACH FINLANDII, WIETNAMU I POLSKI.

.

novalume b

Węzeł Lumintell ™ to element składowy Twojej sieci.

Novalume to duńska innowacyjna firma oświetleniowa Smart City. Ogólnie rzecz biorąc, oferują oni rozwiązanie do inteligentnego zarządzania oświetleniem z platformą konserwacji infrastruktury publicznej. Inteligentne rozwiązanie Lumintell ™ pozwala klientom znacznie zmniejszyć zużycie energii, emisję CO2 i koszty konserwacji. Naszym wspólnym celem jest tworzenie bardziej zielonych i inteligentnych miast.

Innymi słowy, dostarczają oni gminom, urbanistom i kierownikom operacyjnym nowe rozwiązanie LED o nazwie Lumintell ™. Po pierwsze, pomaga to miastom w zdalnym sterowaniu i łatwym monitorowaniu wszystkich bezprzewodowych świateł ulicznych za pośrednictwem aplikacji internetowej. Co więcej, inteligentne latarnie uliczne wzbogacone o rozwiązanie Lumintell ™ zmniejszają zużycie energii i emisję CO2 w miastach nawet o 75%, a koszty utrzymania nawet o 50%. Dowiedz się więcej tutaj. https://www.novalu.me/lumintell

novalume c

Lumintell™ Integracja z opcjonalnymi wtyczkami IoT

 

Poza tym system zarządzania oświetleniem obejmuje takie funkcje, jak pomiar temperatury i warunków drogowych, monitorowanie jakości powietrza i zanieczyszczenia, inteligentne parkowanie, monitoring CCTV i publiczną sieć Wi-Fi.

Wraz z Novalume wprowadzimy do Finlandii, Wietnamu oraz Polski wydajne i zrównoważone projekty inteligentnych miast. W efekcie współpraca umożliwia bardziej zintegrowane projekty w zakresie ekologicznych rozwiązań, ponieważ Kaukointernational oferuje swoje doświadczenie w zarządzaniu projektami również jako integrator projektów, podczas gdy rozwiązanie Novelume dla inteligentnego miasta wprowadza zielone technologie w praktyce. Dzięki zielonej technologii Novalume możemy zaoferować naszym klientom i partnerom w Finlandii, Wietnamie i Polsce jeszcze bardziej zrównoważone rozwiązania.

 

Spraw, aby Twoje miasto było teraz wydajne i zrób to bez wysiłku, dzięki współpracy Kaukointernational i Novalume!

 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży:

 

Rynek polski

tomasz.korpalski@kaukointernational.com

https://kaukointernational.com/contact-us/local-offices/

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych

Szybki kontakt

lokalizacjaa ikona  02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 19

person  Tomasz Korpalski   phone +48 519 075 067

person  Maja Szturo             phone +48 601 964 641 

 

Aktualności

Nasza firma miała możliwość bezpośredniego zaprezentowania rozwiązania firmy Novalume o nazwie Lumintell ™ będącego systemem inteligentnego zarządzania oświetleniem ulicznym dla miast i gmin.


Czytaj wiecej...

 

kaukointernational