O Nas

Kaukointernational Poland sp. z o.o. Warszawa 02-677, ul. Cybernetyki 19; NIP: 527-272-82-50. Reprezentujemy firmy z Finlandii, Austrii, Włoch, Estonii i Chin na terytorium Polski, głównie z sektora przemysłu papierniczego, ale również uzdatniania i oczyszczania wody i ścieków, dostarczamy także systemy, które zwiększają przemysłową wydajność energetyczną. Naszym klientom oferujemy sprzęt, części oraz usługi z zakresu maszyn i urządzeń papierniczych takich jak: pompy przemysłowe, elementy maszyny dystrybujące/sortujące masę, listwy i pokrycia skrzynek odwadniających, uszczelnienia wałów ssących, pręty raklowe i ich łoża, krajarki, przewijarki, urządzenia do operowania zwojami i gilzami, pakowarki zwojów, systemy czyszczące odzież maszynową i wały, noże wodne do klina wstęgi papierniczej, napinacze, siłowniki śrubowe i systemy  siłownikowe, systemy kontroli biegu odzieży maszynowej, oscylatory, a także szlifowania, metalizacji, nakładania nowych powłok wałów i cylindrów, jak również usługi optymalizacji systemów sprężonego powietrza.

Nasza Historia

Kaukointernational Poland sp. z o.o. Warszawa 02-677, ul. Cybernetyki 19; NIP: 527-272-82-50. Reprezentujemy firmy z Finlandii, Austrii, Włoch, Danii, Niemiec, Estonii i Korei na terytorium Polski, głównie z sektora przemysłu papierniczego, ale również uzdatniania i oczyszczania wody i ścieków, dostarczamy także systemy, które zwiększają przemysłową wydajność energetyczną. Naszym klientom oferujemy sprzęt, części oraz usługi z zakresu maszyn i urządzeń papierniczych takich jak: pompy przemysłowe, elementy maszyny dystrybujące/sortujące masę, listwy i pokrycia skrzynek odwadniających, uszczelnienia wałów ssących, pręty raklowe i ich łoża, krajarki, przewijarki, urządzenia do operowania zwojami i gilzami, pakowarki zwojów, systemy czyszczące odzież maszynową i wały, noże wodne do klina wstęgi papierniczej, napinacze, siłowniki śrubowe i systemy  siłownikowe, systemy kontroli biegu odzieży maszynowej, oscylatory, a także szlifowania, metalizacji, nakładania nowych powłok wałów i cylindrów, jak również usługi optymalizacji systemów sprężonego powietrza.

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych

Szybki kontakt

lokalizacjaa ikona  02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 19

person  Tomasz Korpalski   phone +48 519 075 067

person  Maja Szturo             phone +48 601 964 641 

 

Aktualności

Nasza firma miała możliwość bezpośredniego zaprezentowania rozwiązania firmy Novalume o nazwie Lumintell ™ będącego systemem inteligentnego zarządzania oświetleniem ulicznym dla miast i gmin.


Czytaj wiecej...

 

kaukointernational