Technologia ochrony środowiska

Nasza oferta zawiera sprzęt do oczyszczania wody i ścieków, urządzenia do oczyszczania powietrza, a także do recyklingu i zwiększenia wydajności energetycznej.

Oczyszczanie ścieków przemysłowych

Korzystając z posiadanych już kanałów sprzedaży i operacji biznesowych, KaukoInternational rozszerzyła swoją ofertę o nowe segmenty, obejmujące technologie ochrony środowiska. Często spółki działające w technologii ochrony środowiska potrzebują wsparcia, by znaleźć sposób na poprawę współpracy z klientem, bez generowania ogromnych kosztów w każdym z docelowych krajów. W tym celu zbudowaliśmy godną zaufania i skoncentrowaną na potrzebach klienta, profesjonalną sieć współpracy, która pozwala na zmierzenie się z pojawiającymi się wyzwaniami i zapewnia szybki i sprawny dostęp do działań biznesowych.

Nasz partner Flootech ma bogate doświadczenie w stosowaniu różnych metod oczyszczania wody. Jedną z  najważniejszych technologii do biologicznego oczyszczania wody jest zaawansowany, wysoko obciążony system oczyszczania biologicznego o nazwie FlooBed® MBBR, który został wprowadzony do obrotu ponad 20 lat temu. FlooBe ® MBBR czyli Technologia Ruchomego Złoża Biologicznego jest procesem oczyszczania biologicznego przeznaczona do stosowania w oczyszczalniach przemysłowych i komunalnych. Najważniejszą częścią procesu jest zaawansowany wkład biofilmowy w połączeniu ze zoptymalizowanym energooszczędnym napowietrzaniem i mieszaniem oraz ciągłą kontrolą procesu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w katalogu partnera Flootech.

Współpracujemy z

 

flootech

Godni zaufania

KaukoInternational jest nowoczesną firmą handlową z 68-letnią historią.

Obecnie działamy na terenie 10 krajów i reprezentujemy znanych

europejskich producentów maszyn i komponentów.

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych