Technologia ochrony środowiska

Nasza oferta zawiera sprzęt do oczyszczania wody i ścieków, urządzenia do oczyszczania powietrza, a także do recyklingu i zwiększenia wydajności energetycznej.

przemysł celulozowo papierniczy

TECHNOLOGIA OCHRONY ŚRODOWISKA

Korzystając z posiadanych już kanałów sprzedaży i operacji biznesowych, KaukoInternational rozszerzyła swoją ofertę o nowe segmenty, obejmujące technologie ochrony środowiska. Często spółki działające w technologii ochrony środowiska potrzebują wsparcia, by znaleźć sposób na poprawę współpracy z klientem, bez generowania ogromnych kosztów w każdym z docelowych krajów. W tym celu zbudowaliśmy godną zaufania i skoncentrowaną na potrzebach klienta, profesjonalną sieć współpracy, która pozwala na zmierzenie się z pojawiającymi się wyzwaniami i zapewnia szybki i sprawny dostęp do działań biznesowych. Nasza oferta obejmuje sprzęt do oczyszczania wody i ścieków, urządzenia do oczyszczania powietrza, a także do recyklingu i zwiększenia wydajności energetycznej w różnych sektorach przemysłowych.


novalume

Novalume to duńska innowacyjna firma Smart City Lighting, która pracuje nad bardziej ekologicznymi i inteligentnymi rozwiązaniami oświetleniowymi dla infrastruktury publicznej. Novalume dostarcza rozwiązanie Lumintell ™ i pozwala naszym klientom znacznie zmniejszyć zużycie energii, emisję CO2 i koszty konserwacji.

Zobacz więcej… (odesłanie do strony https://www.novalu.me/lumintell )”


Współpracujemy z

 

novalume

flootech

Godni zaufania

KaukoInternational jest nowoczesną firmą handlową z 68-letnią historią.

Obecnie działamy na terenie 10 krajów i reprezentujemy znanych

europejskich producentów maszyn i komponentów.

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych