Technologia Przyjazna Środowisku

Nasza oferta zawiera sprzęt do oczyszczania wody i ścieków, urządzenia do oczyszczania powietrza, a także do recyklingu i zwiększenia wydajności energetycznej.

przemysł celulozowo papierniczy

TECHNOLOGIA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU

Korzystając z posiadanych już kanałów sprzedaży i operacji biznesowych, KaukoInternational rozszerzyła swoją ofertę o nowe segmenty, obejmujące technologie ochrony środowiska. Często spółki działające w technologii ochrony środowiska potrzebują wsparcia, by znaleźć sposób na poprawę współpracy z klientem, bez generowania ogromnych kosztów w każdym z docelowych krajów. W tym celu zbudowaliśmy godną zaufania i skoncentrowaną na potrzebach klienta, profesjonalną sieć współpracy, która pozwala na zmierzenie się z pojawiającymi się wyzwaniami i zapewnia szybki i sprawny dostęp do działań biznesowych. Nasza oferta obejmuje sprzęt do oczyszczania wody i ścieków, urządzenia do oczyszczania powietrza, a także do recyklingu i zwiększenia wydajności energetycznej w różnych sektorach przemysłowych.


novalume

Novalume to duńska innowacyjna firma Smart City Lighting, która pracuje nad bardziej ekologicznymi i inteligentnymi rozwiązaniami oświetleniowymi dla infrastruktury publicznej. Novalume dostarcza rozwiązanie Lumintell ™ i pozwala naszym klientom znacznie zmniejszyć zużycie energii, emisję CO2 i koszty konserwacji.

Zobacz więcej… (odesłanie do strony https://www.novalu.me/lumintell )”


Współpracujemy z

 

novalume

flootech

Godni zaufania

KaukoInternational jest nowoczesną firmą handlową z 70-letnią historią.

Obecnie działamy na terenie  6 krajów i reprezentujemy znanych

europejskich producentów maszyn i komponentów.

Wyślij do nas wiadomość

Informacje o ochronie danych osobowych

Szybki kontakt

lokalizacjaa ikona  02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 19

person  Tomasz Korpalski   phone +48 519 075 067

person  Maja Szturo             phone +48 601 964 641 

 

Aktualności

Nasza firma miała możliwość bezpośredniego zaprezentowania rozwiązania firmy Novalume o nazwie Lumintell ™ będącego systemem inteligentnego zarządzania oświetleniem ulicznym dla miast i gmin.


Czytaj wiecej...

 

kaukointernational